office office czytelnictwo ore unicef ko oke men bip

W dniu 18 czerwca 2019 r. odbył się na boisku szkolnym apel podsumowujący efekty wytężonej pracy uczniów na rzecz naszej szkoły.

Spotkanie z uczniami było okazją do przedstawienia wyników w zawodach sportowych i różnych konkursach w roku szkolnym 2018/2019.

Wyróżniono również dzieci aktywnie udzielające się w Samorządzie Uczniowskim i WOLONTARIACIE.

Nauczycielki j. angielskiego przedstawiły i narodziły dzieci, które najlepiej opanowały ten język i zostały laureatami różnych konkursów.

Kolejno zostały wyróżnione osoby najaktywniej uczestniczące w życiu świetlicy tj. biorące udział w różnego rodzaju przedstawieniach, inscenizacjach i audycjach radiowych.

Panie z biblioteki nagrodziły najaktywniejszych czytelników życząc im, aby książki pobudzały ich fantazję, były inspiracją i rozszerzały ich horyzonty.

l

Pamiętajcie, że nieważne, czy ktoś jest trochę zdolny, czy też szczególnie uzdolniony.

Każdy z Was powinien rozwijać swoje zdolności. Warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzacie!

Wszystkim Wam życzymy wytrwałości w dalszej pracy nad sobą i wielu sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Nagrodzonym uczniom i wymienionym laureatom serdecznie gratulujemy !!!

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE>>>