Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo ore unicef ko oke men bip
Rozmiar czcionki:

akt0083 2018       To wyjątkowe miejsce pozwala miłośnikom ruchu stoczyć efektowną walkę z grawitacją, a przy okazji poprawić samopoczucie i wymodelować sylwetkę. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.

       Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

        Pobyt w Jump Arena sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Po wyczerpującym treningu wszyscy zgłodnieli, więc udaliśmy się do pobliskiego McDonalda.

Zabawa była wyśmienita, co widać na zdjęciach.

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...

FILMIKI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button