Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

RWT Timeline to wszechstronne narzędzie, które pozwala na prezentowanie dowolnego pomysłu na osi czasu.

Jak zatem wykorzystać tę aplikację w szkole?
Na lekcji przyrody można dokumentować wzrost roślin, na lekcji historii umieszczać w czasie wydarzenia historyczne, na lekcji języka polskiego tworzyć plany wydarzeń, biogramy pisarzy, poetów czy postaci literackich, planować działania w projekcie.

Gotową pracę zapisać  w formacie RWT (pozwala na edycję),  jpg lub wysyłać mailem jako plik pdf.
 
Timeline to świetne rozwiązanie dla szkół, które udostępniają swoim uczniom tablety, ponieważ umożliwia dodanie wielu kont użytkowników, co szczególnie przydaje się wtedy,  gdy na jednym tablecie pracuje kilku uczniów.
 
Aplikacja działa na platformie iOS i Android. Można ją pobraćTUTAJ oraz z App Store TUTAJ.

 

RWT Timeline - tutorial:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button