Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Rajd pieszy w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu
od hasłem „Bezpiecznie i zdrowo spaceruję”.

Klasa7c, 6a i 5b z wychowawcami p. Grażyną Janowską – Marek i p. Renatą Ofertowicz oraz nauczycielami p. Lucyną Pawlak i p. Józefiną Sławińską w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu udały się 21 września (we wtorek) na rajd pieszy do wiaty edukacyjnej „Gajówka”.

Trasa wiodła ulicami: Chrobrego / Mieszka / Lecha / Wrzesińska / ul. Leśna / Las miejski Jelonek / Wiata Edukacyjna Gajówka.

Po dotarciu do celu przy ognisku piekliśmy kiełbaski i graliśmy w różne gry na świeżym powietrzu. Pogoda i humory nam dopisywały. Pamiętaliśmy również o właściwym zachowaniu – nie śmiecimy – sprzątamy.

Weseli i pełni wrażeń wróciliśmy do Gniezna w poczuciu , że aktywnie spędzony czas na łonie natury wpłynie korzystnie nie tylko na nasze zdrowie fizyczne ale też psychiczne.

fotoZOBACZ ZDJĘCIA...