Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Miejski Ośrodek Kultury zorganizował dla dzieci włoskie warsztaty „Ciao Italia”. Wzięli w nich udział uczniowie klasy 1B wraz z p. W. Januchowską oraz p. Teresą Orłowską – Banaszak. Warsztaty odbyły się 21 września we włoskiej restauracji Adalbertus.

Dzieci poznały włoską kulturę, nauczyły się zwrotów i wyrazów w nowym języku, a także brały udział w zabawach rozwijających precyzję i dokładność. Nie mogło zabraknąć pizzy, z której słynie Italia. Pierwszoklasiści wykonali ją samodzielnie!

Była pyszna, o czym świadczyć mogą zdjęcia, a doskonale przygotowane warsztaty rozwinęły w dzieciach nowe umiejętności i wiedzę.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów tego przedsięwzięcia.

fotoZOBACZ ZDJĘCIA...