Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Światowy Dzień Kota upłynął w klasie 3a pod znakiem zabawy.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach plastyczno-literackich, które przygotowała dla nich pani Renata z biblioteki. Najpierw zademonstrowała książki, których głównymi bohaterami były koty, a następnie przeczytała ich fragmenty. Potem był czas na długie rozmowy o swoich puchatych pupilach. Na kanwie tych opowieści powstawały ciekawe rysunki i kolorowanki.

Dzieci poznały różne rasy kotów, dowiedziały się jak należy opiekować się tymi wspaniałymi zwierzątkami. Poznały ich zwyczaje oraz różne dotąd nieznane ciekawostki.

Na pamiątkę tego wyjątkowego święta niektórzy uczniowie uwiecznili swoich ulubieńców na pamiątkowych zdjęciach.

fotoZobacz fotografie...