akt0042DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2016

W poniedziałek, 28 listopada br. uczniowie SP5 wzięli udział w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski dyskotece andrzejkowej w Miejskim Ośrodku Kultury.

W trakcie dyskoteki, poza świetną zabawą przy najnowszych przebojach czekało na uczestników wiele atrakcji przygotowanych przez SU.

Przy wejściu każdy uczestnik otrzymywał numerowany bilet, na podstawie którego co 15 minut można było odebrać słodki upominek (numery biletów były losowane od godz. 17.15) oraz okolicznościową pieczątkę. Nie zabrakło również animacji i wróżb andrzejkowych.

Spragnieni i głodni uczniowie mogli zajrzeć do samorządowego sklepiku. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały opiekunki SU i nauczyciele: pani Magdalena Adamczyk, pani Grażyna Janowska-Marek, pani Renata Ofertowicz, pani Monika Majchrzak, pani Marta Krówczyńska wraz z panią praktykantką, pani Katarzyna Winiarska, pani Grażyna Kędzierska oraz pani Wioletta Smaglewska, za co serdecznie dziękujemy!!!

foto  ZOBACZ FOTOGRAFIE...