Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

UCZNIOWIE KLAS: IA i IIIC PAMIĘTAJĄ O BOHATERACH

W przeddzień Święta Zmarłych jak co roku uczniowie klas I-III naszej szkoły postanowili złożyć hołd obrońcom naszej Ojczyzny.

Dnia 29 października br. klasa 1a pod opieką p. Ewy Bielanowskiej i klasa 3c pod opieką p. Edyty Zykowskiej udały się pod Pomnik Poległych i Pomordowanych w czasie II wojny światowej, aby zapalić znicze i minutą ciszy uczcić pamięć bohaterskich obrońców naszego kraju. Uczniowie chcieli w ten sposób podziękować wszystkim walczącym za ofiarę jaką złożyli, abyśmy mogli żyć w wolnej i niepodległej Polsce.

Ta lekcja historii na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...