Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

14 listopada Świetliczaki pod opieką nauczycieli wybrały się już po raz kolejny z wizytą „Kociego Gniezna”. 

Dzieci zawsze bardzo wzrusza los przebywających tam kotów, dlatego corocznie przed wizytą organizowana jest w naszej szkole „Zimowa zbiórka dla bezdomniaków”, podczas której zbieramy karmę i inne potrzebne kociakom artykuły.

Tak było i tym razem, dzięki temu do stowarzyszenia dzieci nie poszły z pustymi rękami. Wolontariusze pracujący w „kocim domu” bardzo ciepło przyjęli naszą gromadkę i pokazali dzieciom kotki, które trafiły do stowarzyszenia po wypadku, albo zostały zabrane ze swojego dotychczasowego domu np. podwórka z ranną łapką.

Były też takie, które w Kocim Gnieźnie czekają na najlepsze domy na świecie...

fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...