Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

25 czerwca rok szkolny zakończyły uroczyście klasy I-IV a następnie V-VII.

Uroczystości odbywały się boisku szkolnym. Wprowadzono sztandar szkoły, odśpiewano hymn Polski i hymn Szkoły Podstawowej nr 5. Ważnym punkten uroczystości było przekazanie przez klasy ósme SZTANDARU SZKOŁY klasom siódmym - które godnie będą reprezentować naszą szkołę przez kolejny rok szkolny. Zakończenie prowadziła Pani Paulina Pacesz a następnie głos zabrała Pani Dyrektor – Hanna Kowalska, która zwróciła uwagę, że za nami wyjątkowy rok nauki, który postawił przed wszystkimi nowe zadania. 

Część artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani Renaty Ofertowicz.

 

O godzinie 11:00 w STD Pani Dyrektor – Hanna Kowalska pożegnała również wszystkich ósmoklasistów naszej szkoły. Uroczystość prowadziła Pani Katarzyna Winiarska. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyń klas ósmych (p. Izabelii Obuszewskiej-Woźniak i p. Moniki Majchrzak). Wręczono nagrody za celujące wyniki w nauce i aktywny udział w życiu szkoły oraz osiągnięcia sportowe. Nie zabrakło przy tym wzruszających słów …

Zakończenie roku to również doskonała okazja do podziękowań dla rodziców, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Były więc gratulacje oraz podziękowania.

Nauczyciele i uczniowie podsumowali mijający rok i życzyli sobie udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce. Powodzenia!

fotoZobacz fotografie