Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Uchwała Rady Miasta wprowadza do usług przewozowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego dodatkowy bilet dla uczniów szkół podstawowych.

Będzie on przysługiwał od września 2021 r. uczniom szkół podstawowych, zamieszkujących w granicach administracyjnych Miasta Gniezna. Z biletu będą mogli korzystać uczniowie do osiągnięcia 15 roku życia.

Dodatkowo w przypadku uczniów z niepełnosprawnościami i z odroczonym obowiązkiem szkolnym uprawnienie do „Biletu za zeta” będzie przysługiwać do osiągnięcia 17 roku życia.

Aby nabyć „Bilet za zeta” trzeba posiadać ważną legitymację szkolną oraz pisemne oświadczenie rodzica o miejscu zamieszkania.

W Gnieźnie „Bilet za zeta” będzie można nabyć stacjonarnie w nowym punkcie sprzedaży w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym (Dworzec autobusowy przy PKP) lub w siedzibie MPK przy ul. Wesołej. Do końca września możliwość zakupu tego biletu będzie możliwa również w punkcie sprzedaży przy ul. Lecha. „Bilet za zeta” można nabyć także za pośrednictwem Mobilnej Karty Miejskiej, czyli wielofunkcyjnej aplikacji, dostępnej na telefony z system Android i iOS.

Bilet będzie ważny na dany miesiąc.

l

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie: www.mpk.gniezno.pl/ oraz www.gniezno.eu. ?

thumbnail bilet za zeta poster Obszar roboczy 1