Turniej "ORLIK CUP"

Dnia 3.04.2017 roku odbył się turniej piłki nożnej „Orlik-Cup”, w którym brali udział nasi uczniowie.
Po dwóch remisach w grupie ( 2-2 z z SP 12 i 0-0 z JSP „Prymus”) udało się wyjść z drugiego miejsca.
W półfinale zawodnicy z SP 5 trafili na drugą drużynę SP 12, których pokonali 3-1 i tym sposobem udało się zagrać finał ze zwycięzcą drugiego półfinału SP 12, który w ostatnich sekundach zapewnił sobie awans pokonując SP8 2-1.

Wielki finał to najgorszy mecz w wykonaniu piłkarzy z „Piąteczki” i porażka 6-0. Brak sił i nerwy zawodników spowodowały, że byli bezradni w tym spotkaniu.

Na szczęście do dalszej fazy rozgrywek awansowały dwie drużyny z tego turnieju czyli finaliści- SP 12 i SP 5.

Skład:
Emil Tomaszewski, Mikołaj Wójcik, Arkadiusz Kwaśniewski, Natan Tomczak, Łukasz Lehmann, Maciej Przykucki, Hubert Konowalski, Sergiusz Kaźmierczak, Rafał Musiałowski.

sport001