Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych kartek i listów do ciężko chorych dzieci. Przedświąteczny czas jest wymarzonym momentem, aby okazać innym serce, wykonać jakiś bezinteresowny gest.

Świetliczaki z naszej szkoły postanowiły w tym roku sprawić przyjemność i wesprzeć w tych trudnych chwilach jakieś dziecko. Wybrano zmagającego się ze straszliwą chorobąsiedmioletniego Filipka z Katowic. Pod kierunkiem pań wychowawczyń dzieci napisały list do chorego chłopca, wykonały rysunki jego ulubionych dinozaurów, wykonały własnoręcznie karty świąteczne, zredagowały życzenia i zaadresowały koperty. Resztą zajęła się Poczta Polska.

Mamy nadzieję, że przesyłki szybko dotrą do chłopca, wywołają uśmiech na jego twarzy i będą bezcennym wsparciem w walce z ciężką chorobą.

Filipku, trzymaj się!

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do nas i polub nas na Facebooku: